SİGORTASI 
                OLAN 

                    ÜZÜLMEZ!!!

TÜM SİGORTALAR

                     İÇİN TEKLİF ALIN!!!

SİGORTA

indir.png
EV
SİGORTASI

Konut Sigortası ile evinizi ve içindeki eşyanızı depremden yangına, hırsızlıktan su baskınına sayısız riske karşı güvence altına alabilirsiniz. Su baskını, yangın gibi riskler nedeniyle komşularınıza verebileceğiniz zararlar da Konut Sigortası poliçeniz kapsamında karşılanır.

Üstelik, ev ve içindeki eşyanın yanı sıra, evin içinde yaşayanlar ve sorumlulukları için de güvenceye sahip olursunuz.Tüm bunlara ek size özel olarak sunulan, hayatınızı kolaylaştıracak birçok ek hizmetten de ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz.

Evin oturulamaz hale gelmesi sonucu kiracınız taşınmak zorunda kalabilir; ev sahibi kira gelirinden mahrum olabilir, taşınma ve enkaz kaldırma giderleri de büyük bir külfet oluşturabilir. Anadolu Sigorta Konut Sigortası, sizi bütün bu yüklerden kurtarır ve mutluluğunuzu ve huzurunuzu güvence altına alır.

Yeni Nesil Konut Sigortası ve Modüler Konut Sigortası olmak üzere iki farklı Konut Sigortası ürünümüzden size en uygun olanı seçebilirsiniz.

Fill out this form
GET A QUOTE!

Thanks for submitting!

Çalışma Saatleri

Pazartesi Cuma

08:30 - 17:30

 

Cumartesi

09:00 - 12:00

KONUM

Yenihamam mahallesi yenicami sokak no:6/103 mazıcı iş merkezi kat:1, 44000
Battalgazi/Malatya

+90 505 063 74 42

ARAÇ 
SİGORTASI
kasko-sigortasi-gorsel.jpg

Trafik Sigortası, aracınızla gerçekleştirebileceğiniz bir kaza sonucunda diğer araçlara veya üçüncü şahıslara verebileceğiniz zararlar için sizi teminat altına alan zorunlu bir sigortadır.

Trafik Sigortası kapsamında, poliçede tanımlanan motorlu aracın işletilmesi sırasında, bir kimsenin ölümüne, yaralanmasına veya bir şeyin zarara uğramasına sebebiyet verilmesi durumunda Karayolları Trafik Kanunu'na göre işletene düşen hukuki sorumluluğu zorunlu sigorta limitlerine kadar temin edilir.

images (1).jpeg
DASK
SİGORTASI

Neden Zorunlu Deprem Sigortası Yaptırmalıyım?

Ülkemiz yüksek riskli deprem kuşaklarından birinde yer almaktadır. Depremin doğrudan neden olduğu maddi zararlar ile deprem sonucu meydana gelen yangın, infilak, dev dalga (tsunami) veya yer kaymasının kendinize ve sevdiklerinize verebileceği maddi zararların karşılanabilmesi için vakit kaybetmeden Zorunlu Deprem Sigortanızı yaptırmanızı öneriyoruz.

Zorunlu Deprem Sigortası, Doğal Afet Sigortaları Kurumu (DASK) tarafından sunulmaktadır.

DASK
SİGORTASI
kasko-araç.jpg

Neden Kasko Sigortası Yaptırmalıyım?

Zorunlu Trafik Sigortası aracınızla karşı tarafa verebileceğiniz zararlarda sorumluluklarınız için teminat sağlarken, Kasko Sigortası kendi aracınızı güvence altına almanızı sağlar. Bu durum Kasko ile Trafik Sigortaları arasındaki en önemli farktır.

Kasko Sigortası aracınız ile karşı tarafa verebileceğiniz maddi ve bedeni zararlarda trafik sigortasının yetersiz kalması durumunda karşılamanız gereken masraflar için "sınırsız" teminata sahip olma olanağı sağlar. Hem aracınızı hem de bütçenizi güvence altına almış olursunuz.

Aracınızın çalınması, yanması ya da hasara uğraması gibi risklere karşı standart teminatların yanı sıra, ihtiyacınıza ve bütçenize uygun ek teminatlarla kasko sigortanızın kapsamını genişletebilirsiniz.

Üstelik Anadolu Sigorta’dan yaptırdığınız Birleşik Kasko Sigortası kapsamında; hasarsızlık indirimi koruma ve cam hasarı koruma ek teminatlarından Mini Onarım Hizmeti’ne, çok sayıda anlaşmalı servis istasyonu seçeneğinden 7 gün/24 saat hizmet sağlayan hayatınızı kolaylaştıracak asistans yardımlarına kadar size özel birçok ayrıcalığa sahip olursunuz.

SEYAHAT
SİGORTASI
seyahat-sigortasi-6109156918e2e.jpeg

Neden Seyahat Sigortası Yaptırmalıyım?

Seyahat sağlık sigortaları ile turistik, iş veya eğitim amaçlı seyahatleriniz için vize başvurularında talep edilen sağlık teminatlarına ek olarak, seyahatiniz boyunca karşılaşabileceğiniz aksiliklere karşı ek hizmetlere sahip olabilirsiniz.

Üstelik, kalkış ya da varış noktası Türkiye olan tarifeli yurt içi / yurt dışı uçuşlarınızın 120 dakikadan fazla gecikmesi ya da uçuş günü veya bir gün öncesinde havayolu şirketi tarafından iptal edilmesi durumunda, başka hiçbir şarta bağlı olmadan anında 500 TL tazminat güvencesi sağlayan Uçuşum Güvende Sigortası’yla seyahat planınızı tamamlayabilirsiniz.

TARIM
SİGORTASI
haber8foto.jpg

Bitkisel Ürün Sigortaları
Bu sigorta ile Tarım Sigortaları Havuzu, Bakanlar Kurulu kararı ile kapsama alınan risklerin, Çiftçi Kayıt Sistemine kayıtlı olan parsellerde yetiştirilen bitkisel ürünlerde, meyve ağaçları ve asmaların kendileri ile fidanlarında, bağ ve meyve bahçeleri için dolu ağı ve örtü sistemlerinde; doğrudan neden olacağı maddi zararları sigorta bedeline kadar teminat altına alır.

SAĞLIK
SİGORTASI
indir.jpeg

Neden Özel Sağlık Sigortası Yaptırmalıyım?

Özel sağlık sigortası, herhangi bir hastalık ya da kaza durumunda maddi olarak sarsılmadan tedavi sürecinin her aşamasında kendinizi güvende hissetmenizi sağlar.

Özel sağlık sigortası yaptırarak sağlığınıza kavuşana dek masrafları düşünmeden özel sağlık kurumlarında poliçeniz kapsamında tedavi olabilirsiniz.

İŞYERİ
SİGORTASI
2127630668.jpg

Neden İş Yeri Sigortası Yaptırmalıyım?
Ülkemizde KOBİ ve iş yerleri için sigorta güvencesi yaşamsal öneme sahiptir. Bu işletmeler, piyasadaki olumsuz gelişmeler ve ekonomik krizlerin yanı sıra çeşitli afetler, beklenmeyen olaylar, hasarlar ve kazalar karşısında da varlıklarını yine çok hızlı ve kolayca yitirebilmektedir. Bu nedenle, iş yeriniz için sigorta güvencesi, iç ve dış piyasada etkin ve güçlü bir şekilde yer almanızın temel dayanaklarından biridir.